Kolik času člověk ztratil tím, že "na sílu" a z pohodlnosti hledal jiné lepší "cestičky" ... a stejně mě to dohnalo....
Ahoj, jmenuji se Martina... Moje cesta k focení byla až zbytečně moc dlouhá.... Moje vášeň k focení přišla poprvé už v roce 2008, kdy jsem poprvé držela v ruce fotoaparát. Milovala jsem fotit vše , každou hloupost. Jít semnou na výlet bylo pro některé už i obtěžující, protože jsem chtěla mít fotku z každého kousku cesty - každý strom, výhled, socha byla zajímavá 😀
Při návštěvě zoo, jsem se vracela domů a ve foťáku měla téměr 2000 fotek 😀 A toto mne ve skrytu duše drželo celou.
I přesto že jsem měla pro focení takový zápal a vášeň, nezačala jsem se tomu nikdy dříve věnovat a to ze dvou důvodů -
1. strach z lidí (že nebudou spokojení jak vypadají, jak vypadá fotka,budou reklamovat, nadávat)
2. zrovna v dobu, kdy už jsem se chystala brát focení vážně, jsem slyšela ze všech stran - jestli chceš vydělávat, nemůžeš měnit čas za peníze. Fotograf má omezený čas každý den, je omazován počasím. Co fyzicky "neoběhá - neodfotí" nemá. Jestli chceš vydělávat musíš podnikat online - eshopy, digitální produkty. Tady jsou výdělky neomezené a vyděláváš ikdyž spíš. To je sice pravda.... ale unikala mi jedna z nejdůležitějších věcí - že aby člověk mohl opravdu v něčem uspět, musí to milovat. Když to milujete, tak pořád máte chut makat,pořád přicházejí nové nápady a práce vás nabíjí tak, že je vám jedno jestli děláte i o víkendu. A to se nedělo.... Vybírala jsem si VELMI NEVHODNĚ činnosti jen podle údajné finanční odměny, ne podle srdce. A žádný podnikatelský úspěch se nedostavil, spíše naopak.
Co člověka bolí nejvíc, že ztratil 17 let .... A vše mohlo být jinak.
Teď už věnuji každý volný okamžik zdokonalování svých fotografických dovedností. Vzdělávám se nejen v technice focení,ale i v úpravách fotografie,abych mohla zachytit nejen vzhled, ale i atmosféru a osobnosti co nejlépe.
Proč fotím psy ??
Protože je prostě miluju! Provází mne od dětství.... Moje vášeň pro fotografii a láska ke psům se spojily, a tak jsem se rozhodla věnovat se této oblasti naplno.
Chci, aby majitelé psů mohli zachytit ty nejkrásnější okamžiky se svými mazlíčky a mít na paměti nezapomenutelné vzpomínky. Věřím, že každý pes je jedinečný a zaslouží si být zachycen tak, jak je.
V budoucnu plánuji rozšířit nabídku svých služeb i o focení párů, a svateb. Ale v tomto je ještě dlouhá cesta přede mnou.




Jdeš do toho semnou ?
Jednou zjistíš, že ty obyčejné chvíle byly ve skutečnosti ty nejcennější! Čas s našimi čtyřnohými parťáky utíká mnohem rychleji, než by jsi myslel/a

Sleduj moji práci
Přidej se ke mně a neunikne ti žádná soutěž, akce nebo rychlá tématická focení











